Keletas nuoširdžių patarimų iš mano patirties


1. Jei jus domina profesionalūs, kokybiškai savo darbą atliekantys vestuvių fotografai, operatoriai, muzikantai, jei norite, kad jus vežtų išskirtiniai limuzinai, švęstumėte gražesnėse pokylio vietose – užsakykite šias paslaugas anksčiau, bus didesnis pasirinkimas, išsirinksite geriausius ir ramiai lauksite vestuvių. Ieškant šių paslaugų likus mažiau laiko iki vestuvių, ypač vestuvių sezono metu, pasirinkimas labai sumažės.


2. Vestuvių fotografas, filmuotojas, muzikantai – tai žmonės, su kuriais jūs bendrausite per visas vestuves. Svarbu, kad jums būtų malonu su jais bendrauti ir dar svarbiau, kad jų darbo rezultatas jus patenkintų. Jei fotografas bus malonus, draugiškas, o nuotraukos prastokos, jūs nusivilsite. Tad vis dėlto, kreipiant dėmesį į žmogaus būdą, prioritetu siūlau laikyti jo darbo rezultatą.


3. Kaip taisyklė, gal apie 80 procentų pamergių, pabrolių, piršlių ne iš blogos valios kartais šiek tiek vėluoja į vestuves. Galbūt šukuosenos, kiti pasiruošimo darbai sutrukdo laiku atvykti. Tokiais atvejais vestuvių pradžioje dažnai jaučiamas stresas. Gėlyčių pabroliams segimas, šampano taurės, mašinų puošimas, atsisveikinimas su tėvais vyksta paskubomis. Tik suspėjus į santuokų rūmus ar bažnyčią jaunieji, piršliai atsipalaiduoja – suspėjom!!! Nuoširdžiai patariu svečius kviesti į vestuves pusvalandžiu anksčiau. Jei jie ir pavėluos, kaip dažniausiai ir atsitinka, jūs visą suplanuotą programą iki santuokos rūmų ar bažnyčios įgyvendinsite be skubėjimo, streso. Galite pasiklausti jau susituokusių jūsų draugų – greičiausiai jie patvirtins mano žodžius.


4. Būtų daug geriau, jei jaunosios makiažas būtų matinis. Jei makiažas blizgus, tai saulės ar kitų šviesos šaltinių šviesa atsispindės veide, nuotraukose matysis blizgios, šviesesnės veido dalys.


5.Kartais, puošiant jaunąją, jos kaklas, pečiai puošiami labai smulkiais blizgučiais. Kai kurie jų atspindi šviesą tiesiai į objektyvą ir nuotraukose tose vietose matosi baltos dėmelės. Jei galite gražiai pasipuošti nenaudojant blizgučių, tai tikrai patariu jų nenaudoti.


6. Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę, jums geriau patars suknelių nuomos salonų šeimininkai. Turiu tik vieną pastebėjimą – dažnai jaunosios jaučiasi nepatogiai dėl tam tikrų suknelės ypatumų. Aš dažnai tai pastebiu, pačios jaunosios kartais apie tai pasako, tik neklausinėju tų nepatogumų detalių, tad tiksliau jų įvardinti negalėčiau. Galbūt salone, mažiau vaikštant, jausitės patogiai, bet vestuvių dieną jūs daug judėsite, šoksite. Tad, jei galite, iš pačių gražiausių rinkitės patogiausią suknelę.


                                                                                                                         Nuoširdžiai

                                                                                                                         vestuvių fotografas Arvydas


Šio staraipsnio autorinės teisės saugomos LR autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu.

Griežtai draudžiama  panaudoti šį straipsnį kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos

 priemonėse ar kitur  be autoriaus sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti 

"www.vestuviu-fotografai.lt" kaip šaltinį.